Simtgades padomes otrā tikšanās, 10.05.2016


Simtgades padome: Valsts simtgades svētku plānošanā nepieciešama visas valdības iesaiste
10.maijā, Simtgades padome sanāca uz otro tikšanos, kurā uzklausīja kultūras ministres Daces Melbārdes ziņojumu par paveikto Latvijas valsts simtgades svētku plānošanā, kā arī apsprieda svētku organizāciju un galvenās svētku pasākumu ieceres.
Simtgades padomes locekļi atzinīgi novērtēja kultūras ministres vadībā līdz šim paveikto valsts simtgades svētku plānošanā un organizācijā, vienlaikus uzsverot, ka mērķtiecīgai, veiksmīgai un savstarpēji koordinētai svētku norisei ir nepieciešama lielāka visas valdības iesaiste.


Simtgades padomes locekļi aicināja atbalstīt un veidot tādus projektus, kuros būtu iespēja iesaistīties katram Latvijas iedzīvotājam, kā arī aicināja ikvienu domāt par savu dāvanu valstij svētkos. Simtgades padomes locekļi uzsvēra mazākumtautību iesaistes nozīmīgumu, kā arī nepieciešamību dot iespēju ikvienam piedalīties kā svētku svinēšanā, tā arī svētku veidošanā. Svētki jāizmanto arī kā iespēja, lai lepotos ar mūsu valsts sasniegumiem un cilvēkiem, izceļot Latvijas veiksmes stāstus.

 

_83U2264


Avots: Valsts prezidenta kanceleja
http://www.president.lv/pk/content/?cat_id=605&art_id=24068