VVF piedalās Latvijas prezidentūras ES Padomē pasākumos Indijā


24. februārī, apmeklējot Indiju Latvijas vēstniecības Deli rīkotajos ES Padomē prezidentūras pasākumos, bijusī Latvijas prezidente, Dr. Vaira Vīķe-Freiberga uzstāsies ar lekciju “Ukrainas un Krievijas krīze kā drauds starptautiskajai drošībai” Indijas Starptautiskajā centrā. Uz pasākumu aicināti Indijas sabiedrības, preses un diplomātiskā korpusa pārstāvji, starptautisko attiecību eksperti.

Savukārt 26. februārī Dr. V. Vīķe-Freiberga ANO Attīstības programmas (UNDP) pārstāvniecībā Indijā tiksies ar ANO Sieviešu asociācijas pārstāvēm un uzstāsies ar priekšlasījumu par sieviešu tiesībām starptautisko attiecību aspektā.

Kā goda viese Dr. V. Vīķe-Freiberga piedalīsies arī Latvijas vēstnieka Indijā Aivara Grozas rīkotajās pusdienās ES valstu vēstniekiem, kurās bijusī prezidente dalīsies pārdomās par Latvijas ES prezidentūras un starptautiskās politikas aktualitātēm.
Vizītes laikā Dr. V. Vīķe-Freiberga sniegs interviju Indijas televīzijai (Rajya Sabha TV), citiem masu informācijas līdzekļiem, kā arī apmeklēs Latvijas vēstniecību un tiksies ar diplomātiem.

/LR Vēstniecības Indijā sagatavota informācija/