Interviju cikls portālam TVNET


Intervija TVNET 29.12.2016

21.01.2016. Krievi «skalo smadzenes» arī vāciešiem.

Pret Eiropu ir vērsts hibrīdkarš, un Krievijas propagandas orgāni darbojas visās Eiropas valstīs. Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā portālam TVNET saka, ka Krievija «izskalojusi smadzenes» arī daļai ietekmīgu eiropiešu.

Avots: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/592612-krievi_skalo_smadzenes_ari_vaciesiem?utm_source=ir.lv&utm_medium=top10-zinas%2Finc-63&utm_campaign=Links-in-partner-sites

07.01.2016. Teroristi grib diktēt eiropiešu dzīvi; iejaucas pat mūzikas izvēlē

Teroristiskā organizācija «Islāma valsts» jeb «Daesh» vēlas eiropiešus iebaidīt un uzspiest savu viedokli. Taču eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā portālam TVNET uzsver, ka eiropiešiem pašiem ir tiesības izvēlēties dzīves stilu un vērtības. Mēs nedrīkstam ļaut teroristiem sevi iebaidīt un mainīt savu dzīves stilu, lai pielāgotos viņu prasībām!

Avots: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/590798-teroristi_grib_diktet_eiropiesu_dzivi_iejaucas_pat_muzikas_izvele

31.12.2015. Latvieši nav atpalikuši nabadziņi!

Gadu mija ir laiks, kad atskatāmies uz aizvadītajiem 12 mēnešiem un kaļam plānus nākamajam gadam. Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā portālam TVNET norāda, ka daudzviet pasaulē ir nestabilitātes problēmas, taču Latvija šogad ir sevi parādījusi no labās puses, profesionāli novadot prezidentūru Eiropas Savienības Padomē. Mēs parādījām, ka neesam atpalikuši nabadziņi.

Avots: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/589767-latviesi_nav_atpalikusi_nabadzini

29.12.2015.  Vīķe-Freiberga izsaka kādu lūgumu Vējonim

Muļļāšanās ap jaunās valdības veidošanu velkas ļoti ilgi. Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā portālam TVNET aicināja tagadējo Valsts prezidentu Raimondu Vējoni steidzināt partijas šai darbā. Viņa norāda uz vairākām jomām, kurās ir samilzušas lielas problēmas, piemēram, civilizētā valstī nedrīkst būt tā, ka pie slimības gultas piekalta paciente nevar izsaukt ārstniecības personālu.

Avots: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/589766-vikefreiberga_izsaka_kadu_lugumu_vejonim?utm_source=ir.lv&utm_medium=top10-zinas%2Finc-63&utm_campaign=Links-in-partner-sites

Intervija TVNET 07.01.2016 1